Sukces ?Mażoretek? Stowarzyszenia Orkiestra Dęta Dobrynin

1 maja 2014 roku grupa taneczna ?Mażoret? Stowarzyszenia Orkiestra Dęta Dobrynin wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo ? Wschodniej w Pustkowie.

Mistrzostwa rozpoczęły się od przemarszu spod Domu Kultury w Pustkowie ? Osiedlu do Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Marii Curie ? Skłodowskiej.

Nasze dziewczyny brały udział w czterech konkurencjach: Przemarsz na odcinku 100 metrów, POM ? POM, BATON oraz SHOW ?Cylindry?.

W kategorii BATON zatańczyły do utworu OPA ? OPA, w kategorii POM ? POM do utworu polskiego wykonawcy Enej ? Lilli, natomiast w kategorii SHOW ?Cylindry? zatańczyły do muzyki Hafanana.

Mażoretki otrzymały dwa znaczące wyróżnienia. Wśród kategorii POM ? POM / defilada scena nie miały sobie równych i zajęły pierwsze miejsce.

W kategorii Formy Różne Scena ? SHOW ?Cylindry? dziewczyny zajęły drugie miejsce.

Warto dodać, że dzięki tym występom ?Mażoretki? zakwalifikowały się do turnieju finałowego Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 24-25 maja 2014 roku w Kędzierzynie ? Koźlu.

Nasze Stowarzyszenie było sponsorem i organizatorem tego wyjazdu.


Serdeczne gratulacje oraz podziękowania składamy na ręce choreografki oraz opiekunki grupy – Pani Pauliny Gruszki za przygotowanie zespołu do turnieju oraz dla wizażystki Pani Katarzyny Greckiej.

Komentowanie wyłączone.