Podziękowanie od Pani Prezes Marii Sukiennik

Drodzy Wyborcy,
Pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, a szczególnie tym którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem, oddając na mnie swój głos w I i II turze wyborów na Burmistrza Przecławia oraz do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Szanowni Państwo,

to dzięki Wam doszłam do II tury wyborów na Burmistrza, co już było dla mnie wielkim zwycięstwem, nie wspominając już o końcowym wyniku, którym odebrałam kontrkandydatowi ponad 40% głosów. Gratuluję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy dzięki Państwa zaufaniu objęli mandaty w samorządach wszystkich szczebli oraz mojemu kontrkandydatowi. Życzę wszystkim wybranym pomyślności w sprawowaniu władzy w nadchodzącej kadencji oraz współpracy i poszanowania obywateli.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w moją kampanię: członkom Komitetu Wyborczego Wyborców „MARIA SUKIENNIK” wraz z pełnomocnikiem Januszem Wójcik, kandydatom do Rady Miejskiej z mojego komitetu, mężom zaufania, a także wszystkim wolontariuszom.

Z wyrazami szacunku

MariaSukiennik-podpis

Komentowanie wyłączone.