BEST OF THE BEST ! ! ! ? Najlepsi z Najlepszych w Bułgarii

W dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2014 roku Orkiestra Dęta Dobrynin wraz z grupami tanecznymi „Mażoret” wzięła udział w VIII Międzynarodowym Festiwalu – „Balkan Folk Fest 2014” w Bułgarii.

Orkiestra podczas pobytu w Bułgarii wykonała dwa koncerty oraz dwa przemarsze ulicami miast Primorsko ok. 500 m i Kiten ok. 300 m.

W tych miejscowościach odbyły się również koncerty z pokazem programu artystycznego w wykonaniu grup tanecznych „MAŻORET”. Koncerty te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Orkiestra oklaskiwana była na stojąco.

Po tych występach Orkiestra oraz Grupy Taneczne zostały okrzyknięte najlepszą Orkiestrą Dętą VIII Balkan Folk Fest 2014 – „BEST OF THE BEST”.

Niewątpliwie jest to jedno z największych sukcesów naszej Orkiestry od 2011 roku. A wszystko to dzięki partnerstwu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, Starostwu Powiatu Mieleckiego w Mielcu, Gminy Przecław oraz wielu innych sponsorów: Nadleśnictwo Tuszyma, Firmy „BOA” ? Bernard Sukiennik, ?Uszczelmet? ? Marian Czachor, KPF Maria Sukiennik, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Siedlisko Pokoleń” oraz odpłatności samych uczestników.

Uczestnictwo w Festiwalu było zrealizowaniem wspaniałego wyzwania przez jej uczestników oraz możliwością porównania się z innymi. Było również platformą integracji wielopokoleniowej i różnojęzykowej.

Komentowanie wyłączone.